We turn business

fruitful!

Greenco. Zaufany partner rynku hurtowego, HoReCa oraz sieci handlowych. Reprezentujemy producentów oferujących najlepszą jakość i uznane marki. Dzięki znajomości lokalnego rynku zapewniamy klientom to czego potrzebują. Powiedz nam jakich produktów szukasz, a my zadbamy o resztę!

O firmie

Przewaga w

doświadczeniu

O nas

GREENCO to wiedza i doświadczenie powstała z pasji do owoców i warzyw. Dzięki wieloletniej pracy w branży owoców dokładnie poznalismy wyzwania i codzienną pracę na tym wymagającym rynku. Dlatego reprezntujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowanych dostawców. Zarówno z krajów zamorskich jak i Europejskich.

Klienci GREENCO to zarówno hurtownicy, jak i sieci handlowe i przetwórcy owoców i warzyw. Dzięki portfolio dostawców, których reprezentujemy, rozbudowują swoje przewagi konkurencyjne. Pracujemy na partnerskich zasadach. Jeśli interesują Cię nowi dostawcy lub chcesz zdywersyfikować obecnych to zdaj się na nasze wsparcie.

Inspekcja jakościowa. Pital, Kostaryka, 2012 rok.

Bądźmy w

kontakcie!

Kontakt

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tym jak lata naszych doświadczeń mogą pomóc Ci w rozwoju Twojego biznesu. Wybierz preferowany sposób kontaktu i zacznijmy współpracę.

Greenco Rafał Zwoiński

Czarnowice 43, 66‐620 GubinPolska


+48 573 120 005info@greenco.com.pl